Parimad spordiennustus portaalid 2024

Spordiennustus on ennustamine sporditulemuste kohta. See on kihlveo tegemine spordivõistluste tulemuste kohta. See on populaarne tegevus paljudes riikides, sealhulgas Eestis. Kõige populaarsemad spordialad ennustamiseks Eestis on jalgpall, jäähoki, tennis ja korvpall. Väga populaarsed on ka võrkpall, lauatennis, autoralli ja poksimine.

🏆 Populaarne meie külastajate seas
Boonus 100% kuni 100 €
Tasuta spinnid 100
Väljamaksed 2 min - 2 tööpäeva
Min. sissemakse 5 €
 • Spordiennustused
 • Live kasiino
 • Lai valik mänge
 • Läbimängimiskohustuseta tasuta spinnid
Boonus Kuni 500 €
Tasuta spinnid 0
Väljamaksed Paar minutit kuni 3 tööpäeva
Min. sissemakse 5 €
 • Eestis populaarne kasiino
 • Kõrge RTP-ga mängud
 • Väga lai valik mänge
 • 30-päevane kehtivusaeg boonustele
UUS!
Boonus 100% kuni 100 €
Tasuta spinnid 100
Väljamaksed Kohe
Min. sissemakse 10 €
 • Kohesed väljamaksed
 • Läbimängimise nõudeta tasuta spinnid
 • Spordiennustus
Boonus 400 €
Tasuta spinnid Erinevad pakkumised
Väljamaksed Mõni minut
Min. sissemakse 2 €
Boonus 100% kuni 120 €
Tasuta spinnid 120
Väljamaksed 1 tund - 5 tööpäeva
Min. sissemakse 10 €
Boonus 150 €
Tasuta spinnid 200
Väljamaksed Kiired väljamaksed
Min. sissemakse 10 €
 • Spordiennustuste ja virtuaalspordi võimalused
 • 10 € tasuta panust
 • Sissemakseta boonus
Boonus 200 €
Tasuta spinnid 0
Väljamaksed Paar minutit
Min. sissemakse 5 €
NO WAGER
Boonus -
Tasuta spinnid 100
Väljamaksed 15 minutit
Min. sissemakse 5 €
 • Kontovaba kasiino
 • Kiired väljamaksed
 • Pärisraha tasuta spinnid
 • Tasuta spinnid ilma läbimängimis nõudeta
Boonus 1590 €
Tasuta spinnid -
Väljamaksed 24 tundi
Min. sissemakse 1 €
 • Madal sissemakse
 • Rohkelt mänge
 • Suur spordikihlvedude valik
Boonus 500 €
Tasuta spinnid 200
Väljamaksed Mõni minut
Min. sissemakse 10 €
Boonus 0 €
Tasuta spinnid 70
Väljamaksed 5 minutiga
Min. sissemakse 5 €
 • Väljamaksed minutiga
 • Trustly Maksa & Mängi
 • Uued spinnid iga päev!
Boonus 100 €
Tasuta spinnid -
Väljamaksed 24 tundi
Min. sissemakse 10 €
Mängima
 • Spordiülekanded
 • Boonused spordiennustustele
Boonus Kuni 450 €
Tasuta spinnid -
Väljamaksed Paar tundi
Min. sissemakse 10 €

Mis on spordiennustus?

spordiennustus

Spordiennustus on tegevus, kus panustatakse raha spordisündmuse või -tulemuse peale. See võib olla hobi, meelelahutus, hasartmäng või investeering, olenevalt panustaja eesmärkidest, oskustest ja strateegiatest. Internetis on vaja leida usaldusväärne ja litsentseeritud portaal, kus saab registreeruda, teha sissemakse, valida spordiala, sündmus, turg ja panus ning jälgida oma panuste tulemusi.

Parimad spordiennustus portaalid Eestis 2024

EdetabelKasiinoBoonus
1OptibetKuni 500 €
2OlyBetKuni 400 €
3TonyBet100% kuni 100 €
4PafKuni 100 €
5UnibetKuni 200 €
6CoolbetKuni 150 €
Uuendatud aprill 2024
Spordiennustus - meie eksperthinnang

#1 Optibet – põnevust täis bettimine spordile

optibet logo

Optibet on internetikasiino ja spordiennustuste platvorm. See pakub laia valikut meelelahutust, sealhulgas parimaid kasiinomänge, põnevat live-kasiinot ja spordiennustusi. Optibet on pakkunud Baltimaade kasiinomängijatele turvalist ja uuenduslikku mängukogemust alates 2008. aastast.

Spordiennustuste osas pakub Optibet suurt valikut erinevaid spordialasid, sealhulgas jalgpalli, hokit, tennist, võrkpalli ja korvpalli. Lisaks pakub Optibet erinevaid boonuseid, nagu riskivabad panused ja sooduspanused uutele liitujatele. Optibet on optimeeritud nii, et saaksite mängida online-mänge ja teha spordiennustusi igal ajal, igas kohas – nii mobiilis, tabletis kui ka arvutis.

#2 Olybet spordiennustus

Olybet logo

Olybet spordiennustus on online kasiino ja spordipanustamise platvorm, mis kuulub Olympic Entertainment Groupile. Nad pakuvad oma klientidele võimalust mängida erinevaid kasiinomänge. Lisaks saate panustada erinevatele spordialadele, nagu jalgpall, korvpall, jäähoki, tennis, e-sport ja teised. Võimalus vaadata ka otseülekandeid ja live score’i spordisündmustest.

Neil on on ka mitmeid boonuseid ja kampaaniaid oma uutele ja olemasolevatele klientidele. Näiteks saab registreerimisel kasutada boonuskoodi SPORT25 ja saada 25 € riskivabapanuse + tasuta 10 € FreeBeti. Või saab kasutada boonuskoodi 2xSPORT ja saada 100% esimese deposiidiboonuse kuni 200 €. Samuti saab teenida kuni 15 FreeBetti väärtusega €10 igaüks, kui panustada jäähokile.

#3 Tonybet – live panused spordile

tonybet

TonyBet on online spordiennustus ja kasiino platvorm. See pakub erinevaid spordiennustusi, live-panuseid, kasiinomänge ja palju muud. TonyBet on asutatud legendaarse pokkerimängija Tony G poolt. Uutele kasutajatele pakutakse tervitusboonust, mis on 100% sissemakseboonus kuni 100 euro ulatuses. Selle saamiseks tuleb registreerida TonyBet portaalis konto ja sooritada esimene deposiit boonuskoodi kasutades.

#4 Paf spordiennustus

paf logo

PAF spordiennustus on spordile panustamine, mida pakub online kasiino ja kihlveokontor PAF. See on Soome ettevõte, mis on tegutsenud alates 1966. aastast ja omab Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) litsentsi alates 2010. aastast. PAF pakuvad teile võimalust teha panuseid erinevatele spordialadele ja sündmustele internetis, kasutades mugavat ja turvalist keskkonda.

PAF spordile panustamine eristub teistest spordile panustajate pakkujatest mitmel viisil, nagu näiteks:

 • See on seotud heategevusega, sest PAF annetab suure osa oma kasumist erinevatele sotsiaalsetele ja keskkonnaalastele projektidele. PAF aitab teil mitte ainult nautida spordimänge internetis, vaid ka toetada head eesmärki.
 • Lisaks sprodtile panustamisele ka erinevaid kasiinomänge ja bingomänge, pokkerit, videopokkerit, ruletti ja õnnemänge. PAF annab teile võimaluse lõbutseda ja meelt lahutada erinevate mängudega.
 • PAF spordile panustamine on seotud sotsiaalse läbikäimisega, sest PAF loob teile sõbraliku ja kogukondliku õhkkonna, kus saate suhelda teiste mängijate ja ekspertidega, osaleda erinevates aruteludes ja võistlustes, saada kasulikku infot ja analüüsi.

Seal leiate ka erinevaid boonuseid ja pakkumisi, mis annavad teile näiteks lisaraha või tasuta panuseid. Uuele kliendile pakub PAF 10 eurot riskivaba panust ja 100 tasuta keerutust slotimängudes. Samuti pakub PAF teile jackpot ennustusi, mis annavad võimaluse võita suuri rahaauhindu.

#5 Unibet – suur valik erinevaid spordialasid

Unibet logo

Spordiennustuste osas pakub Unibet suurt valikut erinevaid spordialasid. Lisaks pakub Unibet erinevaid boonuseid, nagu sissemakseboonus summas kuni 100 € ja 20 € eest tasuta panuseid uutele liitujatele. Unibet on olnud Eesti online-hasartmängude turul alates 2010. aastast.

#6 Coolbet spordiennustus – parim portaal algajale

coolbet logo

Coolbet on spordiennustuse platvorm, mis pakub värskeid ja turu parimaid koefitsiente. Sellel platvormil on eksklusiivne võimalus näha, kuidas teised panustavad. Lisaks pakuvad nad 100% boonust uutele kasutajatele. Spordiennustuse valik on muljetavaldav, pakkudes palju koefitsiente madalamates ning vähem tuntud liigades. Nende live ennustamise konsool on väga mugav kasutada ja koefitsentide valik on mitmekülgne.

Coolbet pakub ka erinevaid spordi boonuseid. Näiteks on võimalik valida 100% kuni €150 või 400% kuni €40 boonuse vahel. Boonus tuleb läbi mängida teatud aja jooksul, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem.

Meie eksperthinnang

Meie kasiinoo.ee meeskond hindab spordiennustus-portaale mitmete kriteeriumide alusel, mis peegeldavad nende kvaliteeti, usaldusväärsust, turvalisust ja kasutajasõbralikkust. Mõned olulisemad kriteeriumid on:

 • Omab Eesti kaughasartmängu tegevus- ja korraldusluba, mis tagab, et portaal järgib Eesti seadusi ja maksab oma võitjatele maksuvabalt. Litsentsitud portaalid on kontrollitud ja reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt, mis kaitseb panustajate huve ja õigusi.
 • Pakub oma uutele ja olemasolevatele klientidele atraktiivseid boonuseid ja pakkumisi, mis suurendavad nende võiduvõimalusi ja rahulolu. Boonused ja pakkumised võivad olla näiteks riskivabad panused, sissemakseboonused, tasuta spinnid, tagasimakse, lojaalsusprogrammid ja erikampaaniad. Need peavad olema selgelt kirjeldatud ja mõistliku läbimängimise nõudega.
 • Konkurentsivõimelised koefitsiendid ja kõrge väljamakse protsent, mis näitavad, kui palju portaal maksab võitude pealt tagasi panustajatele. Koefitsiendid ja väljamakse protsent peavad olema võrreldavad või paremad kui teistel portaalidel, et panustajad saaksid oma panustest maksimaalset tulu.
 • Lai valiku spordialasid ja turge, millele panustada. Spordialad ja turge peavad olema nii kohalikud kui ka rahvusvahelised, nii populaarsed kui ka niššid, nii eel- kui ka reaalajas. Samas ka huvitavad ja mitmekesised, et panustajad saaksid leida endale sobiva variandi. Veebilehel peavad spordialad olema kergesti leitavad ja sorteeritavad.
 • Erinevad funktsioonid ja võimalused, mis muudavad panustamise mugavamaks, põnevamaks ja kasulikumaks. Näiteks reaalajas panustamine, voogedastus, ühe klikiga panused, cash out, statistika, uudised, nõuanded, pokkeritoad ja palju muud.

Lisaks võtame arvesse ka teisi tegureid, nagu makseviisid, klienditeenindus, mobiilne kogemus, disain, turvalisus ja maine. Meie eesmärk on leida ja soovitada parimaid spordiennustusportaale Eestis, mis vastavad kõrgetele standarditele ja panustajate ootustele.

Populaarsed spordiennustus foorumid

Siit leiad mõned populaarsed spordiennustus foorumid, mis on aktiivsed ja kasutusel Eestis. Oluline on meeles pidada, et foorumitel postitatud ennustused ja nõuanded võivad olla subjektiivsed ning neid tuleks kasutada sinu enda otsuste tegemise toetamiseks, mitte ainusena otsuste tegemise alusena. Enne panustamist on oluline teha oma uurimistööd ja otsida mitmest usaldusväärsest allikast teavet spordile panustamise kohta.

 • Bettingadvice Forum – Suur kogukond, mis pakub nõuandeid, analüüse ja arutelusid ennustuse kohta.
 • Covers – Üks vanimaid spordile panustamise foorumeid, kus saab jagada ennustusi, analüüse ja muid teemasid.
 • Reddit Spordi ennustuse alamfoorum – Reddit on tuntud oma suure kasutajabaasi poolest ning spordile panustamise alamfoorum on populaarne koht, kus inimesed jagavad oma ennustusi ja mõtteid spordi teemadel.
 • SBR Forum – Foorum, kus kasutajad saavad jagada oma kogemusi spordile panustamise saitide ja teenuste kohta.

Kas spordiennustus on seaduslik Eestis?

Jah, spordiennustus on Eestis seaduslik. See on Eestis reguleeritud hasartmängu seadusega. Seaduslik tähendab just seda, et sa saad teha panuseid erinevatele spordialadele ja sündmustele internetis, kasutades online kihlveokontoreid, mis omavad Eesti Maksu- ja Tolliameti (EMTA) litsentsi. Seaduslik spordile panustamine tagab sulle turvalisuse, õigluse ja vastutustundlikkuse.

Totalisaatori boonused

Eesti spordiennustus portaalides on praegu mitmeid totalisaatori boonuseid, mis võivad huvi pakkuda nii uutele kui ka olemasolevatele spordile panustajatele. Näiteks:

 1. Registreerumisboonus ehk tervitusboonus on preemia, mida spordiennustuse saitidel pakutakse uutele kasutajatele, kes avavad konto ja teevad esimese sissemakse. Tervitusboonuseid pakuvad paljud Eesti spordiennustuse saitid, nagu näiteks Coolbet, VivatBet, TonyBet, OlyBet ja Optibet.
 2. Riskivabad boonused on üks tüüp boonustest, mida pakuvad spordipanustamise platvormid. Need boonused võimaldavad kasutajatel teha panuseid, kus, kui panus ei õnnestu, tagastatakse panustatud summa kasutajale. See tähendab, et kasutajal pole riski kaotada oma raha. Seda boonust pakub näiteks Optibet.
 3. Sissemakseboonus ehk taaslaadimisboonus on preemia, mida antakse kasutajatele, kui nad teevad sissemakse oma kasiinokontole. Boonuse suurus võib varieeruda sõltuvalt platvormist ja boonuse tingimustest. Mõned platvormid võivad pakkuda protsentuaalset boonust sissemakse summast, samas kui teised võivad pakkuda kindlat summat.

Põnevad faktid spordiennustuse kohta

See on põnev ja populaarne tegevus, mis võimaldab teil ennustada erinevate spordialade ja sündmuste tulemusi ja võita raha, kui sa oled õigesti ennustanud. See on ka huvitav ja hariv, sest sa saad teada rohkem spordi kohta ja arendada oma analüüsi- ja otsustusvõimet. Spordiennustus on ka täis põnevaid fakte, millest mõned on üllatavad ja lõbusad.

Siin on mõned põnevad faktid, mida te veel mitte teada:

 • See on üks vanimaid hasartmängude vorme, mis ulatub tagasi antiikajani. Juba vanad kreeklased, roomlased ja egiptlased vedasid kihla oma lemmiksportlaste ja võistkondade peale.
 • Spordile panustamine on üks populaarsemaid hasartmängude vorme maailmas, mis hõlmab miljardeid dollareid aastas. Üks suurimaid turge on Ameerika Ühendriigid, kus see legaliseeriti 2018. aastal. Teised suured turud on Suurbritannia, Austraalia, Hiina ja India.
 • See on ka üks mitmekesisemaid hasartmängude vorme, mis hõlmab erinevaid spordialasid ja sündmusi. 

Spordile panustamise põhimõtted

Spordile panustamine on põnev ja lõbus tegevus, aga sellega kaasnevad ka mõned põhimõtted, millega sa võiksid arvestada. Nagu näiteks rahaline kaotus. Spordile panustamine on siiski hasartmäng, mis tähendab, et sa võid kaotada oma raha, kui sa ei ennusta õigesti. Tuleb valmis olla selleks, et sa ei võida alati ja et sa ei tohi panustada rohkem raha, kui sa oled valmis kaotama. Jälgi oma eelarvet ja panustama vastavalt oma võimalustele.

See on ka väga populaarne tegevus, mis tähendab, et selle ümber on ka palju pettureid ja kelme, kes üritavad sind ära kasutada. Sa pead olema ettevaatlik, kui valid endale online kasiino, millega liitud ja kus panustad. Veendu, et online kihlveokontor on seaduslik, turvaline ja usaldusväärne. Väldi kahtlaseid pakkumisi ja skeeme, mis lubavad sulle lihtsat ja kiiret rikastumist.

Spordile panustamine on meelelahutuslik tegevus, aga see võib muutuda ka sõltuvust tekitavaks, kui sa ei kontrolli oma panustamise harjumusi. Ole teadlik oma motiividest ja eesmärkidest, miks sa spordiennustust teed. Panusta mõistlikult ja vastutustundlikult.

Kuidas spordile panustamine töötab?

spordile panustamine

Spordile panustades määratakse iga sündmuse kohta koefitsiendid, mis näitavad, kui tõenäoline on konkreetse tulemuse saabumine. Mida suurem on koefitsient, seda ebatõenäolisem on tulemus, kuid seda suurem on võimalik võit.

Koefitsient on spordiennustuses üks olulisemaid numbreid. See näitab seda, kui palju suurem summa laekub sinu kontole kui ennustus peaks täppi minema. Näiteks tehes 10-eurose panuse ennustusele, mille koefitsient on 1.30, saad õige ennustuse korral tagasi 10 X 1.3 = 13 eurot.

Koefitsiendid ja tõenäosused on omavahel tihedalt seotud. Koefitsient näitab tõenäolist mängutulemust ning tugineb suuresti erinevate mängude ajalool. Kui koefitsient on vahemikus 1.01-1.99, on võidu tõenäosus üle 50% ja tegemist „favoriidiga“. Koefitsient suurusega täpselt 2.00 tähistab võrdseid võimalusi, kuid juhul kui see on 2.01 või suurem, on võidu eeldatav tõenäosus alla 50%. Sellisel juhul on tegemist „võimaliku üllatajaga“. Koefitsiendid aitavad panustajatel teha informeeritud otsuseid oma panuste kohta, pakkudes neile teavet selle kohta, kui tõenäoline on konkreetse tulemuse saabumine.

Live ehk reaalajas panustamine spordile

Live kasiino panus, mida tuntakse ka kui live-spordipanust, on panustamisvorm, mis võimaldab panustajatel teha panuseid spordisündmustele reaalajas. See tähendab, et saad teha panuseid mängu ajal, mitte ainult enne mängu algust. Live-panuste puhul muutuvad koefitsiendid pidevalt vastavalt sellele, mis mängus toimub. Näiteks kui jalgpallimeeskond lööb värava, muutuvad kohe ka koefitsiendid.

Live-panused pakuvad panustajatele rohkem paindlikkust ja võimaldavad sul reageerida mängu käigus toimuvatele sündmustele. See võib olla eriti kasulik, kui sul on hea arusaam spordialast ja suudate kiiresti reageerida muutuvatele olukordadele.

Populaarsed spordialad millele panustada Eestis

Eestis on spordiennustus populaarne tegevus, mis on seotud nii spordiarmastuse kui ka hasartmängukultuuriga. Eesti spordiennustajad saavad panustada nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele spordisündmustele, mis hõlmavad erinevaid spordialasid. Siin on mõned populaarsed spordialad, millele Eesti spordiennustajad panustavad:

Jalgpall

Jalgpall on maailma kõige populaarsem spordiala, millele tehakse ka kõige rohkem panuseid. Jalgpall on ka Eesti spordiennustajate lemmik, kes saavad panustada nii Eesti kui ka välismaa liigadele, rahvusvahelistele turniiridele, karikavõistlustele ja koondisemängudele. Jalgpallis on palju erinevaid turge, nagu näiteks võitja, skoor, väravalööjad, kaardid, nurgalöögid, penaltid ja palju muud. Jalgpallis on ka palju erinevaid strateegiaid ja analüüse, mis aitavad panustajatel teha paremaid otsuseid.

Korvpall

Korvpall on teine kõige populaarsem spordiala, millele Eesti spordiennustajad panustavad. Korvpall on Eestis väga armastatud spordiala, millel on pikk ja edukas ajalugu. Eesti spordiennustajad saavad panustada nii Eesti kui ka välismaa liigadele, nagu näiteks NBA, Euroliiga, Eurocup, VTB Ühisliiga ja teised. Korvpallis on samuti palju erinevaid turge, nagu näiteks võitja, skoor, punktivahemik, individuaalsed sooritused, viskeprotsendid ja palju muud. Korvpallis on oluline jälgida meeskondade ja mängijate vormi, vigastusi, statistikat ja muid tegureid, mis mõjutavad mängu tulemust.

Tennis

Tennis on kolmas kõige populaarsem spordiala, millele Eesti spordiennustajad panustavad. Tennis on individuaalne spordiala, mis nõuab mängijatelt suurt füüsilist ja vaimset vastupidavust. Eesti spordiennustajad saavad panustada nii meeste kui ka naiste tennisele, nii üksik- kui ka paarismängudele, nii suurtele kui ka väikestele turniiridele. Tennises on erinevad turud, nagu näiteks võitja, setid, geimid, tie-breakid, servimurded, ässad ja palju muud. Tennises on oluline arvestada mängijate omavahelist ajalugu, reitingut, vormi, vigastusi, aluspinna tüüpi ja muid tegureid, mis mõjutavad mängu tulemust.

Lisaks nendele spordialadele on Eesti spordiennustajad huvitatud ka teistest spordialadest, nagu näiteks jäähoki, e-sport, võrkpall, kergejõustik, golf, vormel-1 ja palju muud.

Eelised

 • See pakub põnevust ja lõbu spordisündmuste jälgimisel ja nende üle arutamisel. Spordiennustus võib muuta spordiüritused kaasahaaravamaks ja huvitavamaks.
 • Ontellektuaalselt stimuleeriv ja rahuldust pakkuv tegevus, mis nõuab teadmisi, oskusi ja strateegiat, et teha õigeid ennustusi ja võita raha.
 • See võib olla ka kasumlik tegevus, isegi lisasissetuleku allikas, kui panustaja suudab leida head koefitsiendid, analüüsida spordiandmeid ja hallata oma rahavoogu.

Puudused

 • On ettearvamatu ja mõjutatud erinevatest teguritest, nagu vigastused, kohtunikud, ilm ja muud. Risk kaotada raha, kui ennustused ei lähe täppi.
 • Võib tekitada sõltuvust, kui panustaja ei suuda kontrollida oma panustamisharjumusi ja -käitumist. See võib põhjustada psühholoogilisi, sotsiaalseid ja finantsilisi probleeme.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas spordiennustus töötab?

Mängijad panustada erinevatele tulemustele, nagu võitja, skoor, esimene skoorija jne. Panuste tegemiseks peavad mängijad kõigepealt valima spordisündmuse, seejärel valima panuse tüübi ja lõpuks määrama panuse summa.

Millised on populaarsed spordiennustuse tüübid?

Populaarsed tüübid hõlmavad tulemuse ennustamist (võitja või kaotaja), skoori ennustamist, esimese skoorija ennustamist, üle/alla panuseid (koguskoori ennustamine) ja palju muud.

Millised on parimad online-kasiinod spordiennustuseks?

Eestis on mitmeid online-kasiinosid, mis seda pakuvad. Parimad on Optibet, Coolbet, TonyBet, Bet365 ja OlyBet.