Läbimängimise nõudeta ehk ”No wager” boonused Eestis 2024

Kui sa oled varem kasiinos mänginud, siis tead, et boonustega tulevad alati kaasa erimevad tinginused, kuid on olemas erilised boonused, mis on läbimängimise nõudeta ehk „no wager” boonused. See tähendab, et sa võid oma boonusraha ja sellest tulenevad võidud kohe ilma tingimusteta välja võtta. See on hea viis nautida mängimist ilma mingite piiranguteta ja suurendada oma võiduvõimalusi.

🏆 Populaarne meie külastajate seas
UUS!
Boonus -
Tasuta spinnid 200
Väljamaksed Mõne minutiga
Min. sissemakse 20 €
 • 200 tasuta spinni ilma läbimängimis nõudeta
 • UUS kasiino
Boonus -
Tasuta spinnid 200
Väljamaksed Mõni minut
Min. sissemakse 20 €
NO WAGER
Boonus -
Tasuta spinnid 100
Väljamaksed 15 minutit
Min. sissemakse 5 €
 • Kontovaba kasiino
 • Kiired väljamaksed
 • Pärisraha tasuta spinnid
 • Tasuta spinnid ilma läbimängimis nõudeta
Boonus 400 €
Tasuta spinnid Erinevad pakkumised
Väljamaksed Mõni minut
Min. sissemakse 2 €
Boonus 100% kuni 100 €
Tasuta spinnid 100
Väljamaksed 2 min - 2 tööpäeva
Min. sissemakse 5 €
 • Spordiennustused
 • Live kasiino
 • Lai valik mänge
 • Läbimängimiskohustuseta tasuta spinnid
Boonus Kuni 450 €
Tasuta spinnid -
Väljamaksed Paar tundi
Min. sissemakse 10 €

Läbimängimise nõudeta tasuta spinnid

Läbimängimise nõudeta tasuta spinnid

Üks levinumaid tüüpe läbimängimise nõudeta boonustest on läbimängimise nõudeta tasuta spinnid. Tasuta spinnid annavad sulle teatud arvu tasuta keerutusi teatud slotimängudes. Tavaliselt saad sa tasuta spinne kas registreerumisel, sissemaksel või lojaalsusprogrammi raames.

Need boonused kehtivad tavaliselt teatud slotimängudele, mis on kasiino poolt valitud. Nendeks võivad olla uued või populaarsed mängud, mida kasiino tahab reklaamida. Tasuta spinnide arv võib varieeruda olenevalt kasiinost ja boonusest, kuid jäävad tavaliselt vahemikku 10 kuni 100 tasuta spinni.

Läbimängmise nõudeta sissemakseboonused

Teine levinud tüüp on läbimängimise nõudeta sissemakseboonused. Sissemakseboonuse saad siis, kui teed sissemakse oma kasiino kontole. Tavaliselt on sissemakseboonus protsentuaalne osa sinu sissemaksest, näiteks 100% kuni 200 eurot. See tähendab, et kui sa teed 200 eurot sissemakse, siis saad 200 eurot boonusraha juurde.

Läbimängimise nõudeta sissemakseboonused on tavaliselt antud teatud sissemakse summadele või teatud makseviisidele. Näiteks võib kasiino pakkuda läbimängimise nõudeta sissemakseboonust, kui sa teed vähemalt 50 eurot sissemakse Trustly kaudu. Boonuse suurus võib varieeruda olenevalt kasiinost ja boonusest, kuid jääb tavaliselt vahemikku 5 kuni 50 €. Läbimängimise nõudeta sissemakseboonused saab jagada kaheks: läbimängimise nõudeta esimese sissemakse boonus ja läbimängimise nõudeta taaslaadimisboonus.

Esimese sissemakse boonus ilma läbimängimise nõudeta

Läbimängimise nõudeta esimese sissemakse boonuse saad siis, kui teed oma esimese sissemakse kasiinos. See on üks parimaid boonuseid, mida sa võid saada, sest see annab sulle suure eelise mängukarjääri alustamisega kasiinos. Sa saad rohkem raha, millega mängida, ja sa ei pea muretsema läbimängimise nõuete pärast.

Läbimängimise nõudeta esimese sissemakse boonus on tavaliselt antud protsendina sinu esimesest sissemaksest, näiteks 100% kuni 100 eurot. See tähendab, et kui sa teed esimese sissemakse summas 100 eurot, siis saad lisaks 100 eurot boonusraha. Sa võid kohe teha väljamakse või kasutada seda raha teistes mängudes.

Läbimängimise nõudeta esimese sissemakse boonus on mõeldud ainult uutele klientidele, kes registreerivad end kasiinos esimest korda. Sa pead kasutama seda boonust kindla aja jooksul pärast registreerumist, näiteks 7 päeva jooksul ja minimaalse summa sissemakse, näiteks 10 eurot.

Taaslaadimisboonus läbimängimise nõudeta

Läbimängimise nõudeta taaslaadimisboonus on boonus, mida sa saad siis, kui teed oma järgmise sissemakse kasiinos. See on hea viis suurendada oma rahalist ressurssi ja jätkata mängimist kasiinos. Sa saad rohkem raha, millega mängida, ja sa ei pea muretsema läbimängimise nõuete pärast.

Läbimängimise nõudeta cashback

Nad on tavaliselt antud protsendina sinu järgmisest sissemaksest, näiteks 50% kuni 50 eurot. See tähendab, et kui sa teed 50 eurot järgmise sissemakse, siis saad 25 eurot boonusraha juurde. Sa võid kohe teha väljamakse või kasutada seda raha teistes mängudes.

Boonus on mõeldud olemasolevatele klientidele, kes on juba kasutanud esimese sissemakse boonust või muid boonuseid. Sa pead kasutama boonuse kindla aja jooksul pärast sissemakset, näiteks 24 tunni jooksul ja tegema ka minimaalse summa sissemakse, et saada seda boonust, milleks võib olla näiteks 10 eurot.

Muud tüüpi „no wager” boonused

Lisaks eelnevalt mainitud boonustele on veel teisi tüüpi „no wager” boonused, mida võid leida osades kasiinodes. Nendeks on:

 • Läbimängimise nõudeta raha tagasi boonus ehk cashback, mis annab sulle tagasi osa sinu kaotatud rahast teatud aja jooksul, näiteks nädala või kuu jooksul. Näiteks võib kasiino pakkuda sulle 10% raha tagasi boonus kuni 100 eurot. See tähendab, et kui sa kaotad 1000 eurot nädala jooksul, siis saad sa tagasi 100 eurot. See raha lisatakse sinu kontole pärisrahana, mida sa võid kohe välja võtta või kasutada teistes mängudes.
 • Läbimängimise nõudeta lojaalsusboonus premeerib sind sinu aktiivsuse ja lojaalsuse eest kasiinos. Näiteks võib kasiino pakkuda sulle punkte iga kord, kui sa teed sissemakse, panustad või mängid teatud mänge. Need punktid võid sa vahetada pärisraha vastu, mida sa võid kohe välja võtta või kasutada teistes mängudes. Või võib kasiino pakkuda sulle erinevaid tasemeid, millele sa jõuad, kui sa kogud teatud arvu punkte. Iga tase annab sulle erinevaid eeliseid, nagu näiteks suuremad boonused, kiiremad väljamaksed, eksklusiivsed pakkumised ja muud.
 • Läbimängimise nõudeta turniiriboonus annab sulle võimaluse osaleda erinevates turniirides, kus sa võid võita pärisraha auhindu. Näiteks võib kasiino korraldada slotiturniiri, kus sa pead mängima teatud slotimänge ja koguma punkte iga keerutuse eest. Mida rohkem punkte sa kogud, seda kõrgemale sa tõused edetabelis. Turniiri lõpus jagatakse auhinnafond nende vahel, kes on edetabelis esimesel kohal. Need auhinnad lisatakse sinu kontole pärisrahana, mida sa võid kohe välja võtta või kasutada teistes mängudes.

Läbimängimise nõudega ja läbimängimise nõudeta boonused

Kasiinoboonused on enamasti seotud erinevate tingimustega, mida pead täitma enne, kui saad oma võidud välja võtta. Läbimängimise nõudega boonuse tingimuseks on, et sa pead boonusena saadud summa läbimängima teatud korrad, enne kui saad oma raha välja võtta. Läbimängimise nõudeta boonus ei ole seotud selle tingimusega, mis tähendab, et sul on võimalus võtta oma raha välja kohe, kui sa seda soovid.

3 asja, mida sa peaks teadma läbimängimise nõudeta boonuste kohta:

 1. Läbimängimise nõudeta boonused on pigem haruldased, kuna nad on kasiino jaoks suur risk. Kuid see ei tähenda, et sa ei saaks neid üldse leida. Mõned online kasiinod pakuvad läbimängimise nõudeta boonuseid oma lojaalsetele klientidele või erilistel puhkudel. Sa pead lihtsalt olema tähelepanelik ja otsima neid hoolikalt.
 2. Nad on tavaliselt väiksemad kui läbimängimise nõudega boonused. Kuna läbimängimise nõudeta boonused on kasiino jaoks kulukamad, siis ei saa nad pakkuda sulle sama suuri summasid. Tavaliselt on läbimängimise nõudeta boonused vahemikus 5 kuni 50 eurot või 10 kuni 100 tasuta spinni.
 3. Ja nad ei ole alati ilma tingimusteta. Kuigi läbimängimise nõudeta boonused ei nõua sinult panustamist, siis võivad nad siiski olla seotud teiste tingimustega, mida pead järgima. Näiteks võivad nad olla piiratud teatud mängudega, millel on madalam väljamakse protsent või kõrgem panuse suurus või võivad nad olla aja- või summalimiidiga, mis tähendab, et sa pead kasutama oma boonuse teatud aja jooksul või et sa ei saa välja võtta rohkem kui teatud summa raha.

Läbimängimise nõudeta boonused – on need riskivabad?

Need on ahvatlevad pakkumised, sest nad annavad sulle võimaluse mängida ilma mingite piiranguteta ja võtta oma raha välja kohe, kui sa tahad. Kuid kas see tähendab, et nad on täiesti riskivabad? Mitte päris, kuna boonused on siiski seotud hasartmängudega, mis tähendab, et sa ei saa kunagi olla kindel oma võitude osas.

 1. Sa võid kaotada oma boonusraha või tasuta spinnid ilma midagi tagasi saamata.
 2. Või võita väikese summa raha, mis ei kata sinu algset sissemakset.
 3. Või sattuda sõltuvusse mängimisest ja kulutada rohkem raha kui sa plaanisid.

Seega pead sa alati olema ettevaatlik ja vastutustundlik, kui sa kasutad läbimängimise nõudeta boonuseid. Järgi oma eelarvet ja mängi ainult rahaga, mida sa oled valmis kaotama ning ära jälitada oma kaotusi ega ületada oma limiite.

Leia parimad läbimängimise nõudeta boonused

Kui sa tahad proovida läbimängimise nõudeta boonuseid, siis otsi neid usaldusväärsetest ja litsentseeritud kasiinodest. Ära unusta lugeda boonuse tingimusi hoolikalt enne, kui sa need aktiveerid. Nii saad sa nautida mängimist ilma mingite probleemideta.

Miks pakuvad kasiinod läbimängimise nõudeta boonuseid?

Sa võid küsida, et miks kasiinod üldse pakuvad läbimängimise nõudeta boonuseid, kui need on kasiinode jaoks nii kallid ja riskantsed. Tegelikult on läbimängimise nõudeta boonustel ka kasiinodele oma eelised, siin on mõned neist:

 • Need on hea viis meelitada uusi kliente ja eristuda konkurentidest. Kuna läbimängimise nõudeta boonused on haruldased ja ahvatlevad, siis võivad nad olla otsustavaks teguriks kasiino valikul.
 • Või ka hea viis hoida olemasolevaid kliente rahul ja lojaalsena. Mängijad saavad rohkem vabadust ja paindlikkust.

Nagu me juba mainisime, siis võivad läbimängimise nõudeta boonused olla seotud teiste tingimustega seega ei pruugi nad olla üldse tasuta. Näiteks võivad läbimängimise nõudeta boonused olla saadaval ainult teatud aja jooksul või teatud summa ulatuses või võivad nad olla saadaval ainult teatud mängudega, mis võivad olla vähem populaarsed või ebasoodsamad mängijatele.

Mõned näited kasiinodest, mis pakuvad läbimängimise nõudeta boonuseid

Paf annab uutele mängijatele pärast esimese sissemakse 100 tasuta spinni. Läbimängimise nõue puudub mõlemal. Boonuse saamiseks tuleb esimene sissemakse teha 7 päeva jooksul pärast konto loomist. Minimaalne sissemakse summa on 25 €.

Paf läbimängimise nõudeta boonused

Kanuuna annab uutele mängijatele koos esimese sissemaksega 100% sissemakse boonuse kuni 100 € ja 200 tasuta spinni. Läbimängimise nõue puudub nii boonusrahal kui ka tasuta spinnidel. Boonuse saamiseks tuleb esimene sissemakse teha 24 tunni jooksul pärast konto loomist. Minimaalne sissemakse summa on 20 €.

Kanuuna läbimängimise nõudeta boonused

Läbimängimise nõudeta boonuse eelised

 • Rohkem vabadust ja paindlikkust – sa ei pea järgima keerulisi ja aeganõudvaid läbimängimise nõudeid.
 • Suurenenud võimalus võita – kuna sa ei pea panustama oma boonusraha mitu korda enne, kui saad selle välja võtta, siis suureneb sinu võimalust jääda kasumisse.
 • Suurendada mängukogemust – ära muretsema läbimängimise nõuete pärast ja nautida rohkem mängimist.

Puudused läbimängimise nõudeta boonustele

 • Haruldased ja väiksemad – kuna läbimängimise nõudeta boonused on kasiino jaoks kulukamad, siis ei ole neid väga tihti saadaval.
 • Seotud teiste tingimustega – kuigi läbimängimise nõudeta boonused ei nõua sinult panustamist, siis võivad nad siiski olla seotud teiste tingimustega, mis võivad piirata sinu kasutamist või väljamakset.
 • Sõltuvust tekitavad – sa võid hakata mängima rohkem kui sa plaanisid ja kulutada rohkem raha kui sa endale lubada saad.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on boonuse läbimängimise nõue?

See on tingimus, mille kasiino seab selleks, et vältida boonuse kuritarvitamist ja tagada mängu aususe. Läbimängimise nõue näitab, mitu korda sa pead panustama boonuse summa enne, kui saad selle välja võtta. Näiteks, kui sa saad 100 eurot boonusraha ja läbimängimise nõue on 50x, siis pead sa panustama 100 x 50 = 5000 eurot enne, kui saad oma boonusraha ja sellest tulenevad võidud välja võtta.

Millised on tavalised läbimängimise nõuded?

Tavaliselt jääb läbimängimise nõude vahemikku 20x kuni 50x, aga on ka kasiinosid, kes pakkuvad madalamaid või kõrgemaid nõudeid. Need nõuded kehtivad tavaliselt ainult boonusrahale, kuid mõned kasiinod võivad arvestada ka sinu sissemakse summat. Näiteks, kui sa teed 50 eurot sissemakse ja saad 50 eurot boonusraha ning läbimängimise nõue on 40x boonus + sissemakse, siis pead sa panustama (50 + 50) x 40 = 4000 eurot enne, kui saad oma raha välja võtta.

Miks on läbimängimise nõuded olemas?

Läbimängimise nõue olemas selleks, et kaitsta kasiinot petturite eest, kes tahaksid lihtsalt ära kasutada boonuseid ilma mängimata. Kui kasiino annaks sulle boonusraha ilma tingimusteta, siis saaksid sa lihtsalt teha sissemakse, võtta boonusraha ja siis teha kohe väljamakse. See oleks kasiino jaoks väga halb äri ja nad kaotaksid palju raha. Läbimängimisnõuded sunnivad sind mängima ja looma kasiinoga pikaajalist suhet.